• Polski
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Obecne miejsce: Start> Strategia

Strategia

Czerwona dusza mściciela

10.23.2015 03:50:51

Legendarni bogowie ponownie zstąpili na porzucony przez nich niegdyś kontynent Gai. Jednak tym razem bogowie nie stronią od spraw śmiertelników. Pod postacią dusz mścicieli łączą swe siły z lokalnymi władcami, by zwyciężyć siły zła. Nadchodzi decydujące starcie!

Dawno temu bogowie opuścili rasy zamieszkujące kontynent Gai w krytycznym momencie. Po trwających nieomal tysiąc lat walkach ludzi z Balrogiem oraz Legionem Otchłani i ostatecznym zwycięstwie ludzi, bogowie zaczęli z wolna powracać do swych starych siedzib. Tym razem bogowie są uwikłani w sprawy śmiertelników. Ludzie oraz dusze mścicieli odkryli boskie prawidła rządzące światem. Bogowie są źli. Nadchodzi wielka konfrontacja.

7Road prezentuje nową odsłonę popularnej na całym świecie przeglądarkowej gry MMORPG Legened Online konfrontacja z bogami - nieuchronny kryzys. Spraw, by Twoje dusze mścicieli osiągnęły nowy, nieosiągalny wcześniej poziom waleczności. Opanuj ich nowe funkcje i poprowadź je do nowych bitew!Światło i mrok - bliźniacze boginie

Pełna wdzięku i elegancji świetlista dusza mściciela Atena posiadła moc blasku i zmieniła się w słodką dziewczynę, trzymającą w jednej ręce różę, a w drugiej łuk i strzały miłości. Przed wami Wenus, nowa boska dusza mściciela! Dusza mściciela Gaja, posiadłszy tajniki magii mroku, ewoluowała w posępną boginię Herę. Jej ciało spowija elegancka długa suknia. Jej piękno otacza tajemnicza aura. Przed wami Hera!


Piorun sprawiedliwości - ojciec bogów

Elektryczna dusza mściciela, okrutny i małomówny Herakles poznawszy dogłębnie moc energii piorunów od bogów kontynentu Gai, po obmyciu swego ciała w najczystszej esencji błyskawicy rozpoczął swą boską przemianę. Boska postać Heraklesa to władca piorunów Zeus. Jego postać jest majestatyczna, a od niego samego biją siła charakteru i charyzma. W ręku dzierży miecz wykuty w kuźni bogów. Oto Zeus. Poznajcie siłę piorunów.


Ponowne zstąpienie wiatru - Demeter

Władczyni północnego wiatru Meduza, po powrocie bogów na kontynent Gai pojęła lepiej istotę energii zaklętej w nawałnicę. Odrzuciła wężowe ciało i przemieniła się w złotowłosą, skrzydlatą postać. Boska dusza mściciela wiatru - bogini plonów Demeter. Pozbądź się zahamowań. Zatańcz ze mną pośród wiatru. Niech zadmie wicher!Ognisty bóg wojny - Ares

Dusza mściciela ognia Cerber to najpotężniejszy wojownik władcy płomieni. Po ponownym zstąpieniu bogów na kontynent Gai oraz walce z boskim strażnikiem ognia, Cerber zrozumiał reguły rządzące boskim płomieniem. Zrozumiał związek pomiędzy ogniem i walką. Zmienił swe ciało w czysty płomień. Boska dusza mściciela ognia - wojownik płomienia Ares Od spowitego w czerwonozłotą zbroję Aresa bije blask tysiąca płomieni. Unosi się na ognistych skrzydłach. Zawsze kiedy rusza do walki, jego ogień wzmaga się z większą siłą.


Władca mórz i oceanów - Posejdon

Wodna dusza mściciela Tryton po ponownym zstąpieniu bogów na kontynent posiadł sekretną wiedzę o mocy drzemiącej w morskich falach. Napełniwszy się nią przeobraził się w nową postać - Posejdona. Boska dusza mściciela wody - władca mórz i oceanów Posejdon. Jego szata utkana jest z morskiej soli i wodorostów. W ręku dzieży trójząb - symbol swej władzy nad stworzeniami zamieszkującymi morskie głębiny.


W czasie długotrwałych zmagań z Legionem Otchłani, ludzie i dusze mścicieli znacznie się ze sobą zżyli. Ponowne zstąpienie bogów na kontynent Gai zapowiada nowe niebezpieczeństwa, ale także nowe możliwości. Droga do potężnej boskiej przemiany dusz mścicieli stanęła otworem. Legend Online zabiera Cię na nową przygodę. Przed Twoimi duszami mścicieli otwierają się nowe możliwości. Zdobądź boskie formy mścicieli. Posmakuj nowej, większej mocy i zniszcz swych wrogów.

 

Sposób zdobycia

By osiągnąć status czerwonej duszy, po przejściu jednej boskiej przemiany dusza mściciela musi przejść kolejną boską przemianę. (Czerwoną duszę można dalej wzmacniać i awansować czyniąc ją jeszcze potężniejszą.)

Uwaga: do awansowania oraz wzmacniania dusz mścicieli, które przeszły drugą boską przemianę potrzeba zaawansowanych kamieni wzrostu oraz zaawansowanych kul skupienia.

Warunki przeprowadzenia drugiej boskiej przemiany duszy mściciela:

1. Zaawansowana dusza mściciela pomarańczowego koloru (taka, która już przeszła boską przemianę)

2、Potrzebny jest także księżycowy pył oraz księżycowe kamienie. Dusze światła i mroku potrzebują także kamieni bogów.


Legend Online to gra rpg na pc, jest to też najlepsza gra na świecie. Spośród wszystkich gier rpg na pc jest to najlepsza pozycja.