Cele: zaoferowanie graczom nowych wydarzeń międzyserwerowych PvP, możliwość poznania nowych graczy.

Wymagany poziom:  35

1. Rejestracja

Ø Od poniedziałku 5:00 do piątku 5:00 wyświetlona zostanie ikona wydarzenia.

Ø Działanie turnieju: w każdy wtorek i czwartek rozpoczynana zostaje jedna runda, po której zakończeniu wysyłane są nagrody.

Ø W oknie wydarzenia gracz może wybrać następujące opcje: wejście na pole bitwy, utwórz przymierze, dołącz do przymierza (twoje przymierze), ranking ligi, pomoc.

Ø Koszt utworzenia przymierza to 1000000 złota.

Ø W każdym przymierzu może znajdować się do 20 graczy.

2. Zawartość wydarzenia

1. Mapa wydarzenia

Poza miastem

Ø Punkt startowy (przywrócenia): Każda strona posiada jeden punkt.

Ø Totem obozu: Każdy z obozów posiada jeden totem, przy którym gracze mogą wskrzesić swoją postać. Po jego zniszczeniu totem zostanie przywrócony po 5 minutach.

Ø Punkt przywoływania potworów: Jest odświeżany co określony czas. Pojawiają się w nim przedmioty po wyeliminowaniu potworów.

W mieście

Ø Brama: Na początku znajduje się w stanie neutralnym. Po jej zniszczeniu, możliwe jest dostanie się do miasta.

Ø Wieża obronna: Na początku znajduje się w stanie neutralnym. Automatycznie atakuje graczy znajdujących się w jej zasięgu.

Ø Kryształ energii: Na początku znajduje się w stanie neutralnym. Jego zdobycie jest warunkiem zdobycia serca miasta, aby go zając należy uzupełnić cały pasek postępu zdobywania. Postęp może zostać przerwany.

Ø Serce miasta: Na początku znajduje się w stanie neutralnym. Po jego zdobyciu strona zajmuje miasto.

Ø Jednostki przy teleporcie: Obydwie strony mogą korzystać z niego do teleportowania jednostek poza miasto.

2. Na 5 minut przed rozpoczęciem turnieju (19:55) na ekranie zaświeci się ikona, przez którą gracz może przejść na pole bitwy. Turniej trwa od 20:00 do 21:00.

3. Na polu bitwy gracz przyjmuje postać czołgu. Atrybuty czołgu są powiązane z atrybutami postaci gracza.

4. Na początku miasto posiada status neutralny (w tym: serce miasta, kryształ energii, brama miasta, wieża obronna, punkt przywrócenia)

5. Po zniszczeniu bramy miasta, gracz może do niego wkroczyć. Zajęcie 4 kryształów energii pozwala na uzupełnienie paska postępu, co umożliwi zajęcie serca miasta. Jeżeli w trakcie uzupełniania paska, zostaniesz zaatakowany, postęp zostanie przerwany.

6. Gracz który zginie, po 10 sekundach, zostanie przywrócony w punkcie startowym.

7. Po zniszczeniu totemu, przeciwnicy nie będą mogli przywrócić swojej postaci. Totem zostanie przywrócony dopiero po 5 minutach.

8. Po zajęciu miasta przez jedną ze stron, jego status zostanie zmieniony z „do zajęcia” na obronny.

9. Totem wraz ze wszystkimi graczami broniącymi miasta zostaną przeniesieni do wnętrza miasta. Zniszczona brama miasta i wieża obronna może zostać odświeżona.

10. Wszyscy gracze strony atakującej miasto są przenoszeni do punktu początkowego.

11. Gracz zabity w czasie walki zostanie przeniesiony do punktu przywracania w mieście.

12. Poza miastem istnieje wiele losowych punktów przywoływania potworów. 5 potworów odświeżanych jest co 5 minut. Z potworów wypadać będą losowe przedmioty z efektem buff. Boss odświeżany jest co 15 minut, po jego zabiciu zdobyć można potężny ekwipunek do ataku.

13. Na polu bitwy atakuj innych graczy, niszcz ich totemy oraz zabijaj potwory, aby uzyskiwać punkty indywidualne oraz punkty obozu. Zajęcie serca miasta pozwala zdobyć wielką ilość punktów obozu.

14. Po zakończeniu turnieju o wygranej decydują zebrane punkty obozu. Turniej zostanie zakończony wcześniej jeśli różnica punktów wyniesie 1000.

3. Nagrody

Ø Nagrody ustalane są na podstawie wygranej lub przegranej w turnieju oraz indywidualnego rankingu punktowego.

Ø Zawierają ordery, chwałę, związane diamenty, fragmenty koziorożca etc.

4. Ranking ligi

Ø Miejsce w rankingu liczby wygranych nie ma wpływu na przyznawane nagrody.

5. Pomoc

Ø W każdej rundzie turnieju przeciwnicy przyporządkowani są na podstawie rankingu łącznej ilości wygranych bitew.

Ø Gracz na polu bitwy przybiera formę czołgu. Na atrybuty czołgu wpływają atrybuty postaci gracza. Zabijając potwory możliwe jest uzyskanie buffów podnoszących waleczność. Pokonując bossa otrzymać można potężną umiejętność ataku.

Ø O wygranej w turnieju decydują punkty zebrane przez obozy. Turniej zostanie zakończony wcześniej jeśli różnica punktów między obozami wyniesie 1000.

Ø Na polu bitwy atakuj innych graczy, niszcz ich totemy oraz zabijaj potwory, aby uzyskiwać punkty turniejowe. Zajęcie serca miasta pozwala zdobyć wielką ilość punktów turniejowych.

Ø Zniszczenie totemu przeciwnika powoduje zwolnienie prędkości przywracania przeciwnika.