• Polski
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Obecne miejsce: Start> Strategia

Strategia

Ruiny Narednra

07.11.2016 12:23:45

Zgromadzenie bohaterów
Krwawa ekspedycja

      W zamierzchłych czasach, w sekretnej krainie ukryte zostały niezliczone skarby. Nie bacz na niebezpieczeństwo, wezwij drużynę i zdobądź je wszystkie! Poszukiwacze przygód już czekają, siodłaj konia i wyruszaj! Pamiętaj o zabraniu najpotężniejszego oręża jakiego posiadasz! Podbij nowe obiecujące krainy!Już teraz czeka na Ciebie nowy tryb rozgrywki drużynowej PVE „Ruiny Narednra”.

 

Opis rozgrywki

Udział Gracze elitarnej profesji mogą brać w niej udział klikając w ikonę wydarzenia. Po otwarciu w okienku należy wybrać opcję utworzenia lub dołączenia do kampanii. Przy tworzeniu nowej kampanii możliwa jest zmiana jej nazwy oraz ustawienie hasła. Do kampanii może dołączyć do 4 graczy. Kapitan drużyny może ustawić ich pozycje w czasie walki.

 Czas trwania wydarzenia: otwarte przez cały dzień

Zyski z prób: gracz może wchodzić do kampanii wielokrotnie,jednak korzyść z wydarzenia może zostać uzyskana tylko 1 raz.

 

Opis kampanii

Kampania zawiera razem 4 mapy, każda z nich dzieli się na punkt startowy (bezpieczna strefa), strefa potworów i strefa bossa. Walka z bossem zostanie zainicjowana po spełnieniu warunków.

 

Mapa I: Pasmo Kruczych Gór

Ø Na tej mapie nie można korzystać z eliksirów. Gracz który zginie odrodzi się w punkcie przywrócenia z przywróconymi w pełni punktami życia.

Ø Strefa potworów: Obszar pułapek, losowo pojawiające się obszary śmiertelnych trucizn, obszary zamarzania, płonące obszary. Każdy z nich zadaje przechodzącemu graczowi jeden ze szkodliwych efektów.

Walka z bossem: Po rozpoczęciu walki 2 losowych graczy rozpoczyna pojedynek z bossem A, dwóch innych graczy pojedynkuje się z bossem B.

Notatka: Losowe przyporządkowywanie do walki przebiega tylko za pierwszym razem.

 

Mapa II / Mapa III: Ruiny Starożytnego Tunelu

Ø Gracze rozgrywają mapy losowo dwójkami. Każda para rozgrywa jedną mapę.. Losowanie par przebiega w trakcie teleportacji.

Ø Strefa potworów:
Rodzaju mrozu - zadaje graczom w czasie walki efekt zamarzania.
Rodzaju ognia - zadaje graczom w czasie walki efekt spalania.

Ø Strefa bossa: dwie osobne drużyny graczy osobno przechodzą strefę potworów, następnie aktywując mechanizm inicjują walkę z bossem.

 

Mapa IV: Starożytna Hala

Ø 2 drużyny prowadzą rozgrywkę w dwóch różnych punkt startowych, przywrócenia oraz strefach potworów, dopiero po przejściu wszystkich obszarów spotykają się finalnie w jednej strefie bossa. Aktywacja mechanizmu rozpoczyna walkę z bossem.

Ø Walka z bossem w kampanii przypomina walkę z bossem świata. Bossów jest trzech: Cyklop Kekropos, Straszliwy Bóg Demonów Eselonk oraz Król Skorpionów Osoyoos. Kiedy zostają atakowani gracze obu drużyn atakują razem jednego z nich.

Ø Jeżeli gracze z jednej drużyny zostaną pokonani, druga drużyna może kontynuować walkę. Zwycięstwo następuje po pokananiu wszystkich bossów. Pokonana drużyna nie może wezwać posiłków do walki.