• Polski
  • Português
  • Svenska
  • Türkçe
  • Deutsch
  • العربية
  • Holland
  • Polski
  • ελληνικά
  • Español
Obecne miejsce: Start> Strategia

Strategia

Instrukcja systemu tatuażów

08.03.2016 05:13:44

Instrukcja systemu tatuażów


Spis treści

TOC

1.Projekt i wykorzystanie sytemu tatuaży

1. System oferuje nową metodę awansowania atrybutów.

2. Warunek wstępny elitarnej profesji. Całkowita wartość atrybutów wnoszona przez system tatuaży jest warunkiem awansu elitarnej profesji.

2. Instrukcje korzystania z systemu tatuaży

Podsumowanie: Tatuaże są nowym systemem znajdującym się w jednym oknie razem z ekwipunkiem i duszą smoka. PO jego aktywacji dodany zostanie nowy atrybut.

I. Aktywacja tatuaży

1. Z każdym awansem poziomu otwierane jest kolejne miejsce - łącznie 8 pól. Przed odblokowaniem wszystkich poziomów, poszczególne pola będą zablokowane.

2. Każde miejsce daje aktywuje atrybut tatuażu. Świecące się pole oznacza specjalny efekt. Tatuowanie aktywuje losowe pole.


II. Święcenie tatuażu

1. Za pomocą tatuażu/zaawansowanego tatuażu można zwiększyć bonus do atrybutów.Po tym jak bonus do atrybutu osiągnie określony pułap, nie można zwiększyć bonusu bardziej, a jedynie zmienić rodzaj atrybutu. Wtedy bonus do atrybutu można zwiększyć jedynie za pomocą zaawansowanego tatuażu.2. Po święceniu tatuażu możliwe jest pojawienie się nowego tatuażu oraz nowego atrybutu. Poprzedni atrybut można wtedy zastąpić. Tak jak na obrazku poniżej:III. Materiały święcenia tatuażu

Do święcenia można użyć dwóch rodzajów barwników: zwykłe barwniki oraz wysokiej jakości barwniki. Zwykłe produkowane są w Laboratorium Perkina, a wysokiej jakości pozyskiwane w wydarzeniach.Zwykłe barwniki używane są do mniejszego zwiększenia atrybutów, te zaawansowane do dużego zwiększenia atrybutów.IV. Rodzaje tatuażów

Tatuaże dzielą się na 5 rodzajów:

Siła -> Zaawansowana siła


 Pancerz -> Zaawansowany pancerz

Inteligencja -> Zaawansowana inteligencja

Wytrzymałość -> Zaawansowana wytrzymałość 

Dowodzenie -> Zaawansowane dowodzenie 


1) Tatuaże podzielone są wg. kategorii: siły, pancerza, inteligencji, wytrzymałości i dowodzenia. Wykorzystując do święcenia wysokiej jakości barwniki można wykonywać wysokiej jakości tatuaże - efektem święcenia jest losowy rodzaj tatuażu.

Niskiej jakości tatuaże

Wysokiej jakości tatuaże

Siła

Zaawansowana siła

Pancerz

Zaawansowany pancerz

Inteligencja

Zaawansowana inteligencja

Wytrzymałość

Zaawansowana wytrzymałość

Generał brygady

Zaawansowane dowodzenie